Autoryzowany Dystrubutor
Ekspresów do kawy Melitta®

FHU MegaKuchnia
Al. Jerozolimskie 155
02-326 Warszawa

tel. 22 243-81-57
e-mail: biuro@megakuchnia.pl

Godziny pracy:
Pon-Pt: 9.00 - 20.00
Sobota: 10.00 - 17.00

Eksploatacja ekspresów Melitta®

Aby cieszyć się bezawaryjnością Twojego ekspresu Melitta® należy odpowiednie go konserwować. Przeczytaj o co Musisz zadbać. Melitta® oferuje pełen wachlarz akcesoriów dla w pełni automatycznych ekspresów do kawy.

Moduł zaparzający:
Nie da się uniknąć pozostałości kawy w module zaparzania w ekspresach do kawy. Z czasem te pozostałości mogą mieć wpływ na smak kawy. Tabletki czyszczące do ekspresów ciśnieniowych Melitta® zostały tak zaprojektowane, aby całkowicie usuwać wszelkie zabrudzenia takie jak pozostałości z kawy z siłą aktywnego tlenu. Regularne oczyszczanie chroni urządzenie oraz pozwala zachować pełnię smaku kawy.

Odkamienianie ekspresu:
Około 80% wszystkich sprzętów gospodarstw domowych w Polsce potrzebuję okresowego odkamieniania. Odkamieniacz Mellita® z skoncentrowaną siłą kwasu cytrynowego usuwa dokładnie wszystkie osady z kamienia, nie powodując uszkodzeń powierzchni.

Filtr do wody:
Wkłady filtrujące Melitta® PRO AQUA zapewniają przez bezpośrednie filtrowanie wody- efekt świeżości i idealnie przefiltrowanej wody. Redukuje osady z kamienia i polepsza smak kawy poprzez zmniejszenie zawartości kamienia w wodzie.Dołącz do nas!


MegaKuchnia w katalogu Gwiazdor
Copyright (C) 2011 FHU MegaKuchnia Wszystkie prawa zastrzeżone.